Regulamin| Mapa strony| Kontakt
Zadaj pytanie wykonawcy
Treść pytania:
Kontakt:
Przepisz kod poniżej:
Kod niedostępny
Kod:


Szczegółowe dane o wykonawcy
Wykonawca kancelariaeffect (0)
Data dodania do bazy 2015-01-29 13:37:13
Obszar świadczenia usługi Cała Polska

Pokaż wszystkie aukcje/ogłoszenia wystawiającego
Szukaj aukcji lub ogłoszeń
 
 szukaj w tytułach
 szukaj w opisach

Strona wykonawcy  Kancelaria Effect - Skuteczna Windykacja

 

Głównym obszarem naszej działalności jest skuteczna windykacja należności gospodarczych (B2B), bez zaliczek i kosztów wstępnych. Nasze wynagrodzenie to prowizja od sukcesu (success fee), a więc od kwoty skutecznie skutecznie odzyskanych od dłużnika należności.

Jako firma windykacyjna z Krakowa zapewniamy prowadzenie kompleksowego procesu windykacji należności. Skupiamy się na działaniach pozasądowych, takich jak windykacja polubowna, windykacja terenowa oraz wywiad gospodarczy, lecz z równie dobrym skutkiem reprezentujemy Klientów w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych. Nasze działania zawsze mają na celu odzyskanie długu w maksymalnie krótkim czasie, przy wykorzystaniu najbardziej efektywnych metod.

Naszą główną siedzibą jest Kraków, lecz szybko i skutecznie odzyskujemy długi na terenie całego kraju.

Mamy doświadczenie w windykacji należności dla firm z niemal wszystkich branż, ze szczególnym uwzględnieniem zakładów produkcyjnych, hurtownii, przedsiębiorstw budowlanych, firm usługowych oraz firm transportowych.

Z reguły oferujemy Klientom stałą współpracę w zakresie windykacji należności, gdyż jest to najskuteczniejszy sposób na ochronę ich praw. Przyjmujemy jednak również zlecenia jednorazowe. Działamy szybko, skutecznie i bez zaliczek. Stawiamy na odzyskanie długu w maksymalnie krótkim czasie, przy użyciu najbardziej efektywnych metod. Naszą główną siedzibą jest Kraków, lecz prowadzimy skuteczną windykację należności na terenie całego kraju.

Przeprowadzamy całe postępowanie windykacyjne, na które składają się:

  • Etap polubowny (analiza prawna dokumentów, wywiad gospodarczy, negocjacje pośrednie, windykacja terenowa),
  • Etap sądowy (zastępstwo procesowe doświadczonych radców prawnych w I Instancji oraz w postępowaniu apelacyjnym),
  • Etap komorniczy (współpraca z komornikiem oraz stały monitoring jego działań).

Nasze wynagrodzenie zawsze ustalamy jako prowizję od kwoty skutecznie wyegzekwowanych należności. Nie pobieramy żadnych zaliczek, opłat wstępnych czy też kosztów operacyjnych związanych z wykonywaniem zlecenia windykacji należności. Podpisując z nami umowę mają więc Państwo pewność, iż płacą Państwo wyłącznie za skuteczną windykację należności. Wysokość prowizji ustalana jest indywidualnie i zależy od wysokości dochodzonych należności, okresu ich przeterminowania oraz skali współpracy.

Aby zamówić usługę odzyskania należności należy skontaktować się z Kancelarią Effect:

  • telefonicznie, pod numerami (12) 631 14 51 lub 690 453 226,
  • drogą mailową na adres: windykacja@kancelaria-effect.pl,

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej - kancelaria-effect.pl, gdzie znajdą Państwo bardziej szczegółowe informacje o każdej ze świadczonych przez nas usług, a także dane teleadresowe naszej firmy.

Zachęcamy także do śledzenia aktualności w naszym serwisie, a także naszych oficjalnych profili na facebooku, twitterze oraz google+. Można tam znaleźć najświeższe informacje nowościach w ofercie Kancelarii Effect oraz wiele ciekawostek związanych z branżą odszkodowawczą oraz windykacyjno prawną.

Kancelaria Effect

Windykacja - Kraków

 


Firma: Kancelaria Effect - Odszkodowania Powypadkowe


Adres: Urzędnicza 20/10,
30-051 Kraków
woj. małopolskie


Osoba kontaktowa: Rafał Latos
e-mail:
telefon: 0126311451, NIP: 677-23-81-117
Wyświetleń: 944
Strona główna| Szukaj| Pomoc| Mapa strony| Kontakt HIDDEN_ANCHOR