Regulamin| Mapa strony| Kontakt
Zadaj pytanie wykonawcy
Treść pytania:
Kontakt:
Przepisz kod poniżej:
Kod niedostępny
Kod:


Szczegółowe dane o wykonawcy
Wykonawca techalp (0)
Data dodania do bazy 2012-01-10 09:05:56
Obszar świadczenia usługi Cała Polska

Pokaż wszystkie aukcje/ogłoszenia wystawiającego
Szukaj aukcji lub ogłoszeń
 
 szukaj w tytułach
 szukaj w opisach

Strona wykonawcy  Wynajem przenośnej ścianki wspinaczkowej

 

ynajem mobilnej ścianki wspinaczkowej:

Proponujemy Państwu wynajem mobilnej ścianki wspinaczkowej. Nasza firma dysponuje w pełni mobilną i profesjonalną ścianką wspinaczkową o wysokości 8m. Jest to najwyższa mobilna ścianka wspinaczkowa. Ścianka posiada 3 niezależne stanowiska, co umożliwia równoczesne wspinanie się trzech osób na blisko 40m2. Ścianka jest przenośna, montowana na miejscu. Nie wymaga podłączania do zasilania, więc można ją praktycznie wszędzie rozstawić, nawet w najbardziej niedostępnym miejscu: łące, lesie czy też hali sportowej. Posiada aż 200 chwytów wspinaczkowych, dzięki czemu na ścianie można się wspinać po 10 profesjonalnie ułożonych drogach wspinaczkowych: od bardzo łatwych do bardzo trudnych oraz tworzyć własne drogi wspinaczkowe. Asekuracją zajmują się wykwalifikowani instruktorzy wspinaczki i operatorzy ścian wspinaczkowych.

Wykorzystanie ścianki wspinaczkowej:

Mobilną ścianę wspinaczkową proponujemy wykorzystać na wszelkiego rodzaju imprezach integracyjnych, festynach, eventach, spotkaniach, targach, czy imprezach typu: wesele, komunia, urodziny dziecka. Ścianka przyciągnie na pewno wiele osób i będzie cieszyła się dużą atrakcją. Mobilna ścianka wspinaczkowa jest przeznaczona dla wszystkich w każdym wieku, którzy chcą się dobrze bawić, podnieść poziom pozytywnej adrenaliny, odejść od standardowych spotkań, nudnych imprez, spędzić miło i aktywnie wolny czas wspinając się.

Bezpieczeństwo:

Nasza ściana ma sztywną i stabilną konstrukcję stalową, dzięki czemu jest odporna na warunki atmosferyczne w przeciwieństwie do dmuchanych ścianek wspinaczkowych przeznaczonych głównie dla dzieci. Dzięki solidnej konstrukcji i łatwości w jej montowaniu możemy ją rozstawić wszędzie tam, gdzie inne ściany nie są w stanie dojechać, ze względu na to, iż są montowane na przyczepce lub potrzebują zasilania do jej nadmuchania. Wszystkie stanowiska asekuracyjne są zamontowane do konstrukcji stalowej. Sprzęt asekuracyjny posiada atesty i jest najwyższej, jakości znanych i renomowanych firm.

www.techalp.pl
e-mail: biuro@techalp.pl
tel: 503-605-766

 

 


Firma: TechAlp Krzysztof Popiel


Adres: Dojazd 5/2,
60-632 Poznań
woj. wielkopolskie


Osoba kontaktowa: Krzysztof Popiel
e-mail:
telefon: 0503605766, NIP: 781-17-13-884
Wyświetleń: 1208
Strona główna| Szukaj| Pomoc| Mapa strony| Kontakt HIDDEN_ANCHOR